Arian Çani: Lu-ja po ben loje perverse!

Aktualitet

Shperthen gazetari i “Zona e lire” kundra Ambasadorit Amerikan Lu. Mbreme ne emisionin e tij te perjavshem ai deklaroi se ambasadori amerikan në Tiranë po bën një lojë perverse, duke iu revokuar vizat gjyqtarëve dhe prokurorëve të korruptuar.
Ai tha se në këtë lojë është i përfshirë edhe Rama.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *