Arian Çani: Lu-ja po ben loje perverse!

Aktualitet

Shperthen gazetari i “Zona e lire” kundra Ambasadorit Amerikan Lu. Mbreme ne emisionin e tij te perjavshem ai deklaroi se ambasadori amerikan në Tiranë po bën një lojë perverse, duke iu revokuar vizat gjyqtarëve dhe prokurorëve të korruptuar.
Ai tha se në këtë lojë është i përfshirë edhe Rama.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments